Dabar tavo eilė

PRISIJUNK

ĮSIGYTI NARYSTĘ

D.U.K.

KODĖL FITCLUB 24/7?

Gauni galimybę sportuoti gerame sporto klube, kuriame rasi kokybiškiausius treniruoklius, premium klasės įrengimą, kokteilių barą bei trenerių pagalbą pradedant sportuoti.

FitClub 24/7 – Šiaurės pr. 8D, Kaunas ( PC „Maxima“, 2 aukštas)

FitClub 24/7 – V. Krėvės pr. 57, Kaunas (PC „Iki“, 2 aukštas)

FitClub 24/7 (Šiaurės pr. 8D):
Visą parą.
Administracijos darbo laikas:
I-IV 8:00 – 21:00
V     8:00 – 20:00
Pertrauka nuo 12:00 iki 16:00 visomis darbo dienomis.
Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis administracija nedirba.

FitClub 24/7 (V. Krėvės pr. 57):
Visą parą.
Administracijos darbo laikas:
I-IV 8:00 – 21:00
V     8:00 – 20:00
Pertrauka nuo 12:00 iki 16:00 visomis darbo dienomis.
Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis administracija nedirba.

Sporto klubuose naudojama „Technogym“, „Life fitness“, „Matrix G3“ gamintojų įranga. Visas sporto inventorius – pasaulyje pripažintų gamintojų!

NARYSTĖS

Narystę galima pirkti keliais būdais:
1. Atvykus į klubą administracijos darbo metu.
2. Internetu bet kuriuo metu: http://fitclub.lt/kainorastis/
3. Atvykus į klubą, klube esančiame savitarnos terminale.

Sportuoti galima pradėti iš karto įsigijus narystę arba bet kurią kitą dieną. Svarbiausia narystę aktyvuoti ne vėliau kaip per  60 kalendorinių dienų po apmokėjimo už sporto klubo paslaugas. Lankytojui per nurodytą terminą nepradėjus lankyti sporto klubo, 61 dieną narystės kortelė yra aktyvuojama automatiškai bei pradedamas skaičiuoti jos galiojimo terminas.

Taip, metines narystes galima laikinai sustabdyti 2 mėnesiams. Narystė laikinai sustabdoma kitą darbo dieną po pranešimo. Pranešti apie laikiną narystės stabdymą galima atvykus į sporto klubą arba elektroniniu paštu info@fitclub.lt (nurodant savo vardą, pavardę ir asmens kodą). Svarbu, kad rašytumėte iš elektroninio pašto, kurį naudojant buvo sukurta Jūsų anketa pirmosios registracijos metu.

Narystės nutraukti negalima, ją galima perrašyti kitam asmeniui už administracinį 5 € mokestį. Perrašomas likęs narystės ir nario atostogų laikotarpis.

Klube FitClub 24/7 (V. Krėvės pr. 57 ir Šiaurės pr. 8D) apsilankyti galima bet kuriuo paros metu. Apsilankymo trukmė ir apsilankymų skaičius nėra ribojami.

Už 12 mėn. metinę narystę reikia sumokėti už visus metus, visą kainą, o pasirinkus e. sąskaitą – kas mėnesį turėsite mokėti mėnesines įmokas už narystę.

Ne. Narystė yra vardinė.

PIRMAS APSILANKYMAS SPORTO KLUBE

Kiekvieną kartą ateidamas į sporto klubą narys privalo turėti švarią sportinę aprangą, rankšluostį, kurį reikia tiestis ant treniruoklių. Taip pat pasirūpinkite ir spynele spintelėse esantiems daiktams rakinti tiek Krėvės pr. 57, tiek Šiaurės pr. 8D.  klubuose.

Į klubą FitClub 24/7 V. Krėvės pr. 57  ir Šiaurės pr. 8D įeiti galite nuskaitant piršto antspaudą.

Klube FitClub 24/7 (V. Krėves pr. 57)  ir  FitClub 24/7 (Šiaurės pr. 8D) rasite salės instruktorius, kurie visuomet pasiruošę padėti.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Standartiškai – nuo 18 metų. Su raštišku tėvų sutikimu – nuo 16 metų. Tėvų sutikimo formą galite rasti čia.

FitClub 24/7 klubai turi verslo klientus, kurie teikia asmeninio trenerio paslaugas. Jų kontaktus galite gauti klubo registratūroje arba mūsų internetiniame puslapyje. Dėl susitikimo bei kainų bendraukite su treneriu.

„FitClub 24/7“ klubuose grupiniai užsiėmimai nevyksta. Norimų rezultatų galite pasiekti pasinaudoję treniruoklių sale, kurią sudaro jėgos treniruoklių, laisvų svorių, kardio, tempimo ir funkcinė zonos. Taip pat turime trenerius – verslo klientus, kurie galėtų padėti asmeniškai.

Klube FitClub 24/7 (Šiaurės pr. 8D) sauna yra, klube FitClub 24/7 (V. Krėves pr. 57) saunos nėra.

Taip, atvykite į sporto klubą administracijos darbo metu ir ją išrašysime. Sąskaita faktūra išrašoma už einamąjį mėnesį.

Tam, jog daiktai, palikti spintelėse, liktų saugūs – įsigykite savo spynelę. Jūsų patogumui, spyneles nuo 3 Eur rasite ir mūsų administracijoje, jos darbo metu.

Naują spynelę visada galėsite įsigyti klubo registratūroje.

REGISTRUOTAS KLIENTAS

pamiršai slaptažodį?

Slaptažodžio sugrąžinimas

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRACIJA

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

  • Vyras
    • Vyras
    • Moteris
  • Vyras
    • Vyras
    • Moteris