Visos naujienos

Pokyčiai nuo rugsėjo 13 dienos

2021 rugsėjo 7

Mieli Fitclub klientai,

Nuo rugsėjo 13 dienos įsigaliojus vyriausybės reikalavimams sporto klubams, deja į SportGates galėsime priimti tik su galimybių pasu (toliau GP). Nuo rugsėjo 13 dienos GP galėsi aktyvuoti savo kliento savitarnos paskyroje, prisijungus čia: https://fitclub.lt/prisijungimas/ Pasirink laukelį “Profilio informacija”, įkelk PDF failą ir paspausk mygtuką “Aktyvuoti galimybių pasą”. Sėkmingai aktyvavus GP matysite patvirtinantį pranešimą, nepavykus – klaidos pranešimą. Pasibaigus GP galiojimui, į sporto klubą nepateksite. GP reikės aktyvuoti iš naujo.

SVARBU: GP aktyvuoti savitarnos terminale klube arba administracijoje nėra galimybės.

Turinčius ES žaliąjį pasą kviesime prisijungti į esveikata.lt ir išsiimti GP, kadangi šiuo metu galime priimti klientus tik su šiuo dokumentu, aktyvavus šį savitarnos paskyroje.

Vertiname kiekvieną savo klientą sporto, todėl visi, kurie turi mūsų sporto klubo narystes, tačiau neturi galimybių paso, kviečiame dėl narystės stabdymo susisiekti info@fitclub.lt

Jei gavote GP ir norite grįžti į sporto klubą, aktyvuokite GP savitarnos sistemoje ir informuokite administraciją dėl narystės aktyvavimo el.p. info@fitclub.lt

Asmenys, kurie yra nemokamai testuojami dėl darbo ir neturi galimybių paso, pagal pateiktus vyriausybės reikalavimus taip pat negalės naudotis sporto klubo paslaugomis.

Tikime, kad šie nepatogumai bus laikini ir greitai vėl galėsime visi nevaržomai mėgautis sporto teikiama nauda ir malonumais.

Šilčiausi linkėjimai,
FitClub komanda

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS