Pristatymo ir grąžinimo taisyklės

Klientai, įsigiję narystę internetu, per keletą minučių elektroniniu paštu gauna unikalų kodą, kurį reikia įvesti savitarnos terminale, esančiame sporto klubo administracijoje ir priskirti piršto antspaudą.

Lankytojai, įsigiję global mėnesinę narystę, įprastą mėnesinę ar metinę Narystę, privalo pradėti naudotis Sporto klubo paslaugomis (aktyvuoti narystę) ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po apmokėjimo už sporto klubo paslaugas. Lankytojui per nurodytą terminą nepradėjus lankyti Sporto klubo, 8 dieną Narystė yra aktyvuojama automatiškai bei pradedamas skaičiuoti jos galiojimo terminas.

E –sąskaitos narystė ir vienkartinė narystė automatiškai aktyvuojama pirkimo dieną.

Klientas, norėdamas keisti narystę iš pigesnės į brangesnę, turi padengti narysčių kainų skirtumą pagal kainas, kurios Sporto klube galioja narystės keitimo dieną. Jeigu keičiama narystė iš brangesnės į pigesnę, kainų skirtumas nėra gražinamas.
Studentai, senjorai, moksleiviai norintys pasinaudoti specialiai jiems skirtomis nuolaidomis, registracijos metu turi pateikti teisę į nuolaidą patvirtinantį dokumentą. Planas „ Studentas” galioja tik nuolatinių dieninių studijų studentams.
Klientams, įsigijusiems narystę, už ją sumokėti pinigai nėra grąžinami, išskyrus atvejus, kai klientas dėl Sporto klubo kaltės negalėjo naudotis Sporto klubo paslaugomis ir kitais teisės aktų nustatytais atvejais.

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS