Pristatymo ir grąžinimo taisyklės

Klientai, įsigiję narystę internetu, per keletą minučių elektroniniu paštu gauna unikalų kodą, kurį reikia įvesti savitarnos terminale, esančiame sporto klubo administracijoje ir priskirti piršto antspaudą. Klientas gali gauti nario kortelę, dėl kurios reikia kreiptis el. paštu info@fitclub.lt

Narystės (-čių) galiojimo laikas (išskyrus E. Sąskaitą ir 3 dienų narystę) skaičiuojamas nuo tada, kai Klientas pradeda naudotis Sporto klubo paslaugoms, tačiau bet kuriuo atveju ne vėliau kaip 8-tą dieną nuo Narystės įsigijimo dienos. E. sąskaitos narystės ir 3 dienų narystės galiojimo laikas skaičiuojamas nuo įsigijimo dienos.

E –sąskaitos narystė ir vienkartinė narystė automatiškai aktyvuojama pirkimo dieną.

Klientas, norėdamas keisti narystę iš pigesnės į brangesnę, turi padengti narysčių kainų skirtumą pagal kainas, kurios Sporto klube galioja narystės keitimo dieną.

Klientams, įsigijusiems narystę, už ją sumokėti pinigai nėra grąžinami, išskyrus atvejus, kai klientas dėl Sporto klubo kaltės negalėjo naudotis Sporto klubo paslaugomis ir kitais teisės aktų nustatytais atvejais.

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS