Dabar tavo eilė

PRISIJUNK

ĮSIGYTI NARYSTĘ

Apie mus

Siekiame, kad sporto klubai būtų patogūs, prieinami ir pritaikyti ne tik užkietėjusių sporto entuziastų poreikiams, todėl iš didelio noro, kad sportas pasiektų visus, kurie nori sportuoti, gimė FitClub 24/7.

FitClub 24/7  – sporto klubas, kuriame modernios ir jaukios erdvės persipina su sportui privalomu komfortu. Čia galėsi rasti trenerių ir salės instruktorių pagalbą, atsigaivinsi baltyminiais kokteiliais, o treniruotės pabaigai – atsipalaiduosi FitClub 24/7 saunoje. O jei nenori būti įspraustas (-a) į laiko rėmus, sieki kokybiškų treniruočių ir jauti poreikį sportuoti ne tik dieną – bet kuriuo paros metu tavęs laukia FitClub 24/7!

Mūsų tikslas – nuolatinio tobulėjimo, sportinių žinių atnaujinimo skatinimas, gebėjimų ir savęs išbandymas. Norime, kad kiekvienas būtų pasirengęs susidurti su iššūkiais, kuriuos įveikti galima negailint savo jėgų bei nugalint visas dvejones.


Visuose FitClub 24/7 sporto klubuose:

Modernus ir jaukus interjeras

Modernus ir jaukus interjeras

Patogus darbo laikas

Patogus darbo laikas

Visada padėti pasiruošęs personalas

Visada padėti pasiruošęs personalas

Nemokamos daiktų laikymo spintelės

Nemokamos daiktų laikymo spintelės

Erdvūs persirengimo kambariai

Erdvūs persirengimo kambariai

Tik aukštos kokybės treniruokliai

Tik aukštos kokybės treniruokliai

Į FitClub 24/7 sporto klubus sudėjome visapusį profesionalumą – itin aukštos kokybės, saugią treniruočių įrangą, sukūrėme komfortišką ir patogią erdvę sportui, o dabar džiaugiamės adrenalinu pulsuojančia atmosfera.

Kiekvienam sportininkui visuomet padėti pasiruošęs FitClub 24/7 sporto klubų personalas. Malonios ir energijos kupinos administratorės visuomet išties pagalbos ranką, salės instruktoriai supažindins su treniruočių įranga ir padės atlikti pratimus, o profesionalūs asmeniniai treneriai padės niekada nepasiduoti siekiant geriausio rezultato.

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS