Dabar tavo eilė

PRISIJUNK

ĮSIGYTI NARYSTĘ

D.U.K.

KODĖL FITCLUB 24/7?

Turint aktyvią FitClub 24/7 narystę sporto klube sportuosi neribotai 24/7. Čia rasi kokybiškiausius treniruoklius, premium klasės įrengimą bei trenerių pagalbą pradedant sportuoti.

FitClub 24/7 – Šiaurės pr. 8D, Kaunas ( PC „Maxima“, 2 aukštas)

FitClub 24/7 – V. Krėvės pr. 57, Kaunas (PC „Iki“, 2 aukštas)

FitClub 24/7 (Šiaurės pr. 8D): visą parą.
Saunos darbo laikas: I-III-IV 16:30-20:00

FitClub 24/7 (V. Krėvės pr. 57): visą parą.

Sporto klubuose naudojama „Technogym“, „Life fitness“, „Matrix G3“ gamintojų įranga. Visas sporto inventorius – pasaulyje pripažintų gamintojų!

NARYSTĖS

Narystę galima pirkti keliais būdais:
1. Internetu bet kuriuo metu: http://fitclub.lt/kainorastis/
2. Savitarnos terminale, esančiame sporto klube.

 • Lankytojai, įsigiję global mėnesinę narystę, įprastą mėnesinę ar metinę Narystę, privalo pradėti naudotis Sporto klubo paslaugomis (aktyvuoti narystę) ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po apmokėjimo už sporto klubo paslaugas. Lankytojui per nurodytą terminą nepradėjus lankyti Sporto klubo, 8 dieną Narystė yra aktyvuojama automatiškai bei pradedamas skaičiuoti jos galiojimo terminas.
 • E –sąskaitos narystė ir vienkartinė narystė automatiškai aktyvuojama pirkimo dieną.

Taip, metines narystes galima laikinai sustabdyti 2 mėnesiams. Narystė laikinai sustabdoma kitą darbo dieną po pranešimo. Pranešti apie laikiną narystės stabdymą galima  elektroniniu paštu info@fitclub.lt (nurodant savo vardą, pavardę ir asmens kodą). Svarbu, kad rašytumėte iš elektroninio pašto, kurį naudojant buvo sukurta Jūsų anketa pirmosios registracijos metu.

Narystės nutraukti negalima, ją galima perrašyti kitam asmeniui už administracinį 5 € mokestį. Perrašomas likęs narystės ir nario atostogų laikotarpis.

Klube FitClub 24/7 (V. Krėvės pr. 57 ir Šiaurės pr. 8D) apsilankyti galima bet kuriuo paros metu. Apsilankymo trukmė ir apsilankymų skaičius nėra ribojami.

Už 12 mėn. metinę narystę reikia sumokėti už visus metus, visą kainą, o pasirinkus e. sąskaitą – kas mėnesį turėsite mokėti mėnesines įmokas už narystę.

Ne. Narystė yra vardinė.

PIRMAS APSILANKYMAS SPORTO KLUBE

Kiekvieną kartą ateidamas į sporto klubą narys privalo turėti švarią sportinę aprangą, rankšluostį, kurį reikia tiestis ant treniruoklių. Taip pat pasirūpinkite ir spynele spintelėse esantiems daiktams rakinti tiek Krėvės pr. 57, tiek Šiaurės pr. 8D.  klubuose.

Į klubą FitClub 24/7 V. Krėvės pr. 57  ir Šiaurės pr. 8D įeiti galite nuskaitant piršto antspaudą.

Klube FitClub 24/7 (V. Krėves pr. 57)  ir  FitClub 24/7 (Šiaurės pr. 8D) rasite salės instruktorius, kurie visuomet pasiruošę padėti.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Standartiškai – nuo 18 metų. Su raštišku tėvų sutikimu – nuo 16 metų. Tėvų sutikimo formą galite rasti čia.

FitClub 24/7 klubas bendradarbiauja su savarankiškai dirbančiais treneriais, kurie teikia asmeninio trenerio paslaugas. Jų kontaktus galite rasti mūsų internetiniame puslapyje www.fitclub.lt meniu punkte Treneriai. Dėl susitikimo bei kainų bendraukite su treneriu asmeniškai.

„FitClub 24/7“ klubuose grupiniai užsiėmimai nevyksta. Norimų rezultatų galite pasiekti pasinaudoję treniruoklių sale, kurią sudaro jėgos treniruoklių, laisvų svorių, kardio, tempimo ir funkcinė zonos. Taip pat sporto klube rasite mūsų partnerius – asmeninius trenerius, kurie galėtų padėti asmeniškai.

Klube FitClub 24/7 (Šiaurės pr. 8D) sauna yra, klube FitClub 24/7 (V. Krėves pr. 57) saunos nėra.

Taip, atvykite į sporto klubą administracijos darbo metu ir ją išrašysime. Sąskaita faktūra išrašoma už einamąjį mėnesį.

Tam, jog daiktai, palikti spintelėse, liktų saugūs – įsigykite savo spynelę. Jūsų patogumui, spyneles rasite savitarnos pardavimo aparate klubo viduje.

Naują spynelę visada galėsite įsigyti savitarnos pardavimo aparate klubo viduje.

Svarbu žinoti e-sąskaitos turėtojams

 • E.sąskaita turi minimalų terminą, kuriam pasibaigus narystė nepasibaigia.
 • Norint nutraukti e.sąskaitą reikia informuoti administraciją prieš 30 d. El.p. info@fitclub.lt
 • Norint nutraukti narytę nepraėjus minimaliam terminui yra taikomas nutraukimo mokestis.
 • Apmokėti e.sąskaita reikia iki einamojo mėn. 10 d. Apmokėti galima šiais būdais:
  1. Per paskyrą paspaudus narystė – apmokėti
  2. Bankiniu pavedimu, prisijungus per banką ir paspaudus e.sąskaita rasite sąskaitą iš „UAB Mūsų sportas“
  3. Savitarnos terminale

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS