Visos naujienos

Kodėl šiltuoju sezonu verta treniruotis sporto salėje?

Neabejojame, kad kiekvieną sportuojantį/-čią gražūs pavasariški orai vis dažniau traukia išbandyti treniruotes lauke –  jau matome vis daugiau bėgiojančių, stadionų aikštelėse pradeda rinktis ištvermės pratimų mėgėjai, o parkų takai jau pilni dviračių sporto entuziastų. Tačiau kad ir kaip trauktų visą sporto rutiną perkelti į lauką, žinome, kad yra dalykų, dėl kurių dalį sporto vis dėlto vertėtų palikti sporto salėje. Šįkart šiomis priežastimis dalinamės ir su Tavimi. 

  1. Lengviau pasiekti norimų rezultatų

Jeigu dar nepradėjai ruoštis vasaros sezonui – dabar pats metas tai padaryti! Jeigu nori spėti paryškinti raumenis arba vis dar sieki priaugti/numesti papildomų porą kilogramų – šok į sportbačius skubėk paprakaituoti sporto salėje! Beje teigiama, kad šiltuoju sezonu organizmas linkęs sudeginti daugiau kalorijų nei įprastai, kas šiek tiek palengvina tau kelią link tikslo, jei sieki numesti nereikalingo svorio. Taip pat šiuo sezonu į prekybos centrų ir turgų lentynas grįžta šviežios daržovės, vaisiai, atsiranda daugiau maisto produktų įvairovės – tikimės, kad ir tau kyla noras išbandyti naujus sveikuoliškus receptus ir maitintis sveikiau. Kartu su patobulintais sezoninės mitybos įpročiais ir reguliariomis treniruotėmis sporto klube – norimų rezultatų galėsi pasiekti efektyviau ir greičiau!

  1. Turėsi dar daugiau jėgų ir energijos

Jeigu nori savo pavasario-vasaros atostogas bei kiekvieną dieną praleisti aktyviai ir turėti nuolatinės neišsenkančios energijos – neapleisk treniruočių sporto klube.Intensyvesnės treniruotės sporto salėje padės pamiršti darbuose ar studijose susikaupusį stresą, sportuojant sumažinsi nuovargį ir pasikrausi naujos energijos. Beje, nuolatinės treniruotės stiprina tavo organizmą, raumenis, visą kūną, tad gali jaustis užtikrintai, kad aktyviuose laisvalaikio užsiėmimuose išvengsi kartais taip lengvai gaunamų traumų. Taip turėsi ne tik daugiau jėgų, bet ir daugiau noro laisvalaikį praleisti kaip niekada aktyviai.

  1. Sportas be spūsčių

Jeigu sporto klube lankaisi reguliariai, turbūt žinai, kad kartais prie mėgstamo ar populiaraus treniruoklio, kuomet klubas apgultas žmonių, kartais tenka šiek tiek luktelėti. Įprastai šiltuoju sezonu sporto klubuose žmonių šiek tiek sumažėja, nes dalis jų savo sporto rutiną perkelia į treniruotes lauke. Tad jei esi iš tų, kurie mėgsta komfortišką sportą ir erdvę aplink save – naudokis proga ir vasaros sezonu mėgaukis kokybiškesnėmis treniruotėmis sporto salėje.

Tai vos keletas priežasčių, kurios padės tau nepamirši sporto salės ir mėgautis kokybiškomis treniruotėmis sporto klube šiltuoju sezonu. Nori didesnės įvairovės? Kardio pratimus atlik lauke, o likusią treniruotės dalį grąžink į sporto salę – taip paįvairinsi savo sportinę rutiną. Na, o jei nori spėti pasitobulinti kūno formas – naudokis erdve sporto salėje ir atsiduok intensyvesnėms treniruotėms klube – tik išsikelk sau tikslą ir pirmyn!

Iki pasimatymo FitClub!

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS