Visos naujienos

Naujųjų metų pažadai – kaip jų laikytis?

Turbūt tikrai ne tik nesportuojančiam, bet ir sportuojančiam, naujieji metai signalizuoja dar vieną pažadų sau laikotarpį. Tokie išsireiškimai kaip, kad ,,pradedu nuo pirmadienio”, ,,susiimu ir kasdien nubėgsiu po 5 kilometrus”, yra labai realistiški ir nesunkiai įgyvendinami, tačiau įprastai kažko pritrūksta, ir pažadas lieka pažadu. Ką daryti, kad visa tai virstų realybe?

Pagalvok, kodėl šis pažadas tau yra svarbus

Praėjusiame mūsų blogo straipsnyje dalinomės keletu patarimų, kaip išsikelti savo naujus tikslus. Deja, tikslų siekti sudėtinga, jei jie lieka tik pasižadėjimais. Jei nori savo tikslus pasiekti, turi galvoti, kodėl vienas ar kitas tavo įsipareigojimas yra svarbus ir turi būti būtinai įgyvendintas. Kai žinosi, kad tikslas tau turi reikšmę – turėsi daugiau pasiryžimo ir  motyvacijos jų laikytis.

Pradėk po truputį

Jeigu tavo pažadas neapsiriboja prasibėgimu ant kardio treniruoklio, turėtum išskaidyti jį į smulkesnius veiksmus. Jei įsipareigojai sau numesti 10 kilogramų, turėtum susidaryti planą, kuriame kasdien būtų nurodyta, kokias tarpines užduotis atlikti, kad pasiektum norimų rezultatų. Pamažu krūvį intensyvink – pamatysi, kaip gerai tau sekasi! Jeigu pasižadėsi sau kasdien prakaituoti sporto salėje po keletą valandų, greitai pavargsi, prarasi motyvaciją ir pažadas liks pažadu.

Rask palaikymą

Jeigu 100% esi užtikrintas (-a), kad savo pažado nori laikytis betarpiškai, tau tikrai bus lengviau, jei sporto salėje rasi sau palaikymą. Tai gali būti tavo asmeninis treneris ar sporto draugas, kurie padės tau nepalūžti, galėsite kartu sugalvoti bendrų tikslų. Juk kartu tikslų siekti lengviau!

Jei nori, kad tavo pažadai neliktų pažadais – turi galvoti ne tik apie ateities rezultatus, bet ir apie dabartį – nuo to priklauso tavo nusiteikimas, motyvacija, tikslų įgyvendinimas. Pagalvok, ką gali padaryti šiandien, o ne koks (-ia) būsi rytoj ir pradėk savo tikslų siekti jau dabar. Jei pritrūktų motyvacijos, visuomet gali kreiptis į FitClub komandą pagalbos!

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS