Visos naujienos

Sportas pavasario sezonu. 5 nepakeičiami privalumai

Jau po keletos dienų pasitiksime pavasarį, kuris, norintiems padailinti savo kūno formas iki vasaros – tarsi Naujųjų metų pažadų sezonas. Greitai orai bus labiau lepinantys, nuotaika gerės, o dienos tik ilgės, tad kad pavasaris – puikus metas pradėti lankyti sporto klubą! Na, o jei vis dar abejoji – pateikiame tau keletą privalumų, kurie įtikins tave įsigyti narystę!

  1. Įgyvendinsi tikslus iki vasaros

Tikslų įgyvendinimas pavasario sezonu – puikus laikas mesti sau iššūkį ir išbandyti savo jėgas sporto salėje! Jei nusiteikei sportuoti rimtai – rekomenduojame sportuoti su asmeniniu treneriu. Jis padės tau išsikelti realistinius tikslus, padės paskirstyti tau tinkamus krūvius, padės kai reikės ir visuomet motyvuos. Jei viską darysi teisingai ir skirsi savo laiko sportui tiek, kiek reikės  – jau vasarą galėsi džiaugtis įkvepiančiais savo rezultatais!

  1. Pamirši žiemos stresą

Rudens ir žiemos sezonas, turbūt, labiausiai keliantis monotoniją periodas. Pavasarį dienos atrodo šviesesnės, atsiranda daugiau motyvacijos ir noro veikti, tad sukauptas neigiamas emocijas ir stresą pamiršk sporto salėje! Sportas nukreips tavo dėmesį nuo kasdienių rūpesčių, o tu galėsi atsipalaiduoti ir džiaugtis tobulėjančiomis kūno formomis.

  1. Gundanti sezoninė mityba

Ar pastebėjai, kad pavasarį net ir paprastos salotos atrodo daug labiau viliojančiai? Tai ryškių ir šviežių sezoninių daržovių metas! Šviežios uogos ką tik nuskintos nuo medžių, sultingi vaisiai, įvairiaspalvės daržovės tikrai padės tau pakoreguoti mitybos įpročius ir maitintis sveikiau. Šviežių ridikėlių ar artišokų salotos, jogurtas su šviežiomis vyšniomis ar braškėmis – tinkamos mitybos pažibos!

  1. Įgausi daugiau energijos

Reguliarios treniruotės, sveika mityba – tikras energijos užtaisas!  Reguliarios treniruotės ir nauji mitybos įpročiai padės tau “įsivažiuoti” į naują režimą, kuris padės tau susitvarkyti ne tik sveikos gyvensenos įpročius, bet ir miegą, jausi, kad poilsis tampa kokybiškesnis, turi daugiau energijos, kuri išlieka ilgiau.

  1. Sportas ne tik sporto salėje

Dar vienas labai svarbus aspektas, kuris vertas paminėjimo – sportas lauke. Pavasarį nutirpus sniegui sporto aikštelės tampa švaresnės, šaligatviai labiau tinkami bėgiojimui ar intensyviam pasivaikščiojimui. Be to, sportuojant lauke gali mėgautis bundančios gamtos vaizdais, kurie pavers sportą tikru malonumu!

Įtikinome apsilankyti sporto salėje? Išbandyk FitClub arba FitClub 24/7! Junkis prie mūsų sporto klubo šeimos narių, šok į sportbačius ir lauksime tavęs atvykstant! Įsigyk sau tinkamą narystės pasiūlymą čia: http://fitclub.lt/prisijunk-dabar/

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS