Visos naujienos

Griauname populiarius mitus apie sporto klubus

Griauname populiarius mitus apie sporto klubus

Sporto klubai – puiki priemonė išlikti aktyviems, mokytis naujų įgūdžių ir susitikti su bendrų interesų turinčiais žmonėmis. Tačiau, nepaisant jų populiarumo, apie sporto klubus sklando nemažai mitų bei klaidingų nuomonių. Norime paneigti keletą iš jų bei padrąsinti apsilankyti sporto klube!

Mitas nr. 1: sporto klubai yra skirti tik profesionaliems atletams

Nors per pastaruosius keletą metų Lietuvoje vis daugėja sporto klubų, kartais vis dar galima išgirsti nuomonių, kad sporto klubai skirti tik profesionalams, o naujokams ten – ne vieta. Be abejo, egzistuoja sporto salių, kuriose renkasi tik profesionalai, tačiau dauguma sporto klubų, taip pat ir „FitClub“, kviečia burtis į sporto bendruomenę tiek patyrusius, tiek pradedančiuosius sportininkus. Juk vieni iš kitų galime semtis patirties, motyvacijos ir žinių. Tad nedrįstančius apsilankyti ar nežinančius, nuo ko pradėti, kviečiame žengti pirmąjį žingsnį. „FitClub“ dirba profesionalūs treneriai, kurie padės, padrąsins bei užtikrins, kad siektumėte savo rezultatų saugiai.

Mitas nr. 2: lankyti sporto klubą – labai brangu

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad sporto klubas yra prabangos reikalas, tačiau tai – netiesa. Šiandien pasiūla leidžia kiekvienam pasirinkti sporto klubą pagal savo poreikius ir galimybes: kainą, vietą, paslaugų spektrą ir pan. Be to, galima stebėti sporto klubus soc. tinkluose – ten dažnai skelbiami įvairūs pasiūlymai bei akcijos narystėms.

Rinktis sportą su profesionalia įranga bei patyrusių trenerių priežiūra – apsimoka, ypač jeigu tausojate savo sveikatą. Be to, sportuoti kompanijoje – ne tik saugiau, bet ir linksmiau. Kai kurie sporto klube susiranda draugų ar netgi atranda antrąją pusę, tad vertės yra ne tik materialios. 

Mitas nr. 3: sporto klubas – nehigieniška erdvė

Visų pirma, pagal LR įstatymus, visi sporto klubai privalo laikytis nustatytų higienos normų ir reikalavimų, kurie apima ne tik švarą bei tvarką klubo patalpose, bet kartu įpareigoja paslaugų teikėjus teikti išsamią ir teisingą informaciją apie teikiamas paslaugas, saugų įrangos, inventoriaus, įrankių naudojimą ir pan.

Norime, kad kiekvienas „FitClub“ lankytojas mūsų erdvėse jaustųsi saugiai ir komfortiškai, todėl reguliariai rūpinamės patalpų švara, dezinfekcija bei skatiname prie to prisidėti ir mūsų bendruomenės narius. Sporto klubo taisyklėse numatyta, kad naudotis mūsų sporto klubu galima tik apsiavus švarią sportinę avalynę ir apsirengus švarią, tvarkingą sportinę aprangą. Taip pat, prieš atliekant pratimus ant treniruoklio ar kilimėlio, būtina pasitiesti rankšluostį. Švaros raginame laikytis ir rūbinės patalpose bei dušuose.

Mitas nr. 4: kuo daugiau laiko praleisi sporto salėje, tuo geresni bus rezultatai

Sportuoti reguliariai – itin svarbu, norint pasiekti gerų rezultatų, tačiau nederėtų persistengti. Labai ilgos ar per dažnai atliekamos treniruotės gali būti neproduktyvios. Per daug sportuojant gali išsivystyti pervargimas, kuris sukelia raumenų nuovargį, sumažina motyvaciją bei padidina traumų riziką. Be to, jei neskirsite savo kūnui pakankamai laiko atsigauti tarp treniruočių, galite taip ir nepamatyti rezultatų, kurių tikitės.

Taigi, norint pasiekti geriausių rezultatų, reikėtų sutelkti dėmesį į kokybę, o ne į kiekybę – susikurti treniruočių planą, laikytis sveikos mitybos principų bei gerai ilsėtis. Tik tuomet kelias link tikslo bus nuoseklus ir sėkmingas.

Kad ir kokie mitai sklandytų apie sporto klubus, rekomenduojame vadovautis savo asmenine patirtimi. Atvykite į FitClub ir sužinokite, kokios treniruotės, jų laikas bei intensyvumas jums patinka labiausiai. Pirma treniruotė – nemokama!

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS