Visos naujienos

Nesvarbu – ryte ar vakare, sportuok bet kada

Nesvarbu – ryte ar vakare, sportuok bet kada

Sportas yra gyvenimo dalis, kurios nereikėtų įstatyti į laiko rėmus. Priklausomai nuo poreikių ir galimybių, sportuoti galima bet kuriuo paros metu: ryte, dieną ar vėlai vakare. Apžvelgsime, kokias papildomas naudas galite gauti iš sporto, tą darant pasirinktu metu!

Ankstyvo ryto treniruotė

Pradedant savo rytą nuo sporto klubo, turėsite gerą energijos užtaisą visai dienai. Gera mankšta pagerins produktyvumą ir emocinę būseną – jausitės žvalesni ir laimingesni. Rytinė treniruotė taip pat pagreitina medžiagų apykaitą, todėl dienos eigoje sudeginsite daugiau kalorijų, nei įprastai. Ankstyva treniruotė gali padėti geriau užmigti vakare, nes organizmas jaus nuovargį po rytinio sporto.

Vidurdienio sportas

Tai puikus pasirinkimas, norint turėti produktyvią pertrauką nuo mokslų ar darbo. Sportuojant dieną sumažinsite stresą ir įtampą, pasikrausite kūną ir mintis nauja energija! Šiuo paros metu treniruotės yra retai atidėliojamos – rytais daugumai tingisi keltis, o vakarais norisi namo ilsėtis. Suplanavus treniruotę viduryje dienos tarp visų susitikimų ir darbų, jausite pareigą jos neatidėlioti!

Sportas vakare

Dėl užimto savo dienos grafiko, daugelis laisvo laiko turi tik vakare. Išnaudojus jį produktyviai treniruotei ne tik „išvalysite“ galvą nuo dienos darbų, bet ir „perjungsite“ organizmą į poilsio režimą. Sportas gerina ir miego kokybę. Jeigu treniruotę suplanuosite kelios valandos iki poilsio – didelė tikimybė, kad turėsite gilesnį ir ramesnį miegą. Užbaikite savo dieną vakarine treniruote ir pasiruoškite kitos dienos iššūkiams!

Sportuojant skirtingu paros metu galime gauti įvairias naudas sau ir savo organizmui, atsižvelgiant į mūsų poreikius bei dienos užimtumą. Svarbiausia sportuoti reguliariai ir nuosekliai, nepamirštant sveikos ir subalansuotos mitybos. Gera žinia, kad FitClub dirba visą parą, septynias dienas per savaitę, tad tikrai rasite laiko sportui savo dienos grafike. Ateikite ir kurkite naujus įpročius jau šiandien!

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS