Visos naujienos

Trūksta motyvacijos? Sportuok ne vienas!

Trūksta motyvacijos? Sportuok ne vienas!Socialiniai poreikiai – bendravimas, buvimas tarp žmonių, priklausymas tam tikroms grupėms ar bendruomenėms – yra viena iš žmogaus sveikatos sudėtinių dalių. Net didžiausi individualistai, mėgstantys vienatvę, anksčiau ar vėliau pasiilgsta žmogiško ryšio. Nors dažnai linkstama manyti, kad treniruoklių sales renkasi tik tie, kurie mėgsta sportuoti vieni, tai netiesa. Sportuodami drauge su šeimos nariais ir draugais arba susidraugavę su kitais sporto salės lankytojais, gaunate keliskart daugiau motyvacijos nepraleisti treniruočių bei siekti dar geresnių rezultatų.

Turbūt esate pajutę, jog daug laiko leisdami kartu, žmonės supanašėja. Turite bendrus laisvalaikio leidimo būdus, rekomenduojate vienas kitam knygas bei filmus, dalinatės naujienomis bei įvykiai. Taip pat vieni iš kitų mes semiamės įkvėpimo, galime pasidalinti sunkumais bei patarimais, kaip juos įveikti. Itin greitai geri pavyzdžiai perimami kalbant apie sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimo būdą.

Žmogaus kūnas yra linkęs prisitaikyti ir likti ten, kur yra, o sportuodami mes nuolat stumiame jį už komforto zonos ribų. Sportas su artimaisiais bei draugais sukuria saugumo jausmą, todėl tampa drąsiau ne tik peržengti sporto salės duris pirmą kartą, bet ir nepasiduoti. Kai esame tarsi įsipareigoję vieni kitiems – susitariame susitikti tam tikru laiku sporto klube arba pasiryžę pasiekti sutartų rezultatų – tampa lengviau susidoroti su tinguliu ir noru ilsėtis nieko neveikiant. Galiausiai, jei motyvacijos duobę patiriate tada, kai jau esate įkvėpimas kitiems, pavyzdžiui, drauge su jumis į sporto salę eina šeima ir draugai, jausitės dar labiau įsipareigoję treniruočių neapleisti.

Sportuojančios, aktyvios ir sveikos šeimos yra tvirtesnės ir laimingesnės. Jei nuo mažų dienų rodote aktyvaus gyvenimo pavyzdį savo vaikams, tikėtina, kad ir jie rinksis tokį patį gyvenimo būdą, taip mažindami kai kurių lėtinių ligų riziką, ir išvengdami įvairių pagundų. Juk kai sportuojate, stiprinate ne tik raumenis bei sveikatą, taip pat stiprėja ir valia, lavinama koncentracija, mokotės išsikelti tikslus ir jų siekti.

Jeigu iki šiol sunku prisiversti sportuoti, pasikalbėkite apie tai su artimaisiais. Galbūt šalia jūsų esantys žmonės taip pat turi panašių planų, tačiau pritrūksta ryžto. Visgi nepasiduokite spaudimui užsiimti sportu, kuris jums nepatinka, ar yra madingas šiuo metu. Sportą savo gyvenimo būdu paversite tik tuomet, kai iš tiesų pamėgsite jį ir pajusite, kad ši veikla daro teigiamą įtaką jūsų kasdienybėje – keičia jūsų įpročius, plečia pažinčių ratą, padeda susirasti naujų draugų bei bendraminčių, susidoroti su kasdieniu stresu ir “išvalyti” galvą.

Burdami aplink save sportuojančius, aktyvius žmones, tarsi kuriate savo mažą bendruomenę, kurioje galite dalintis pasiekimais, sulaukti įvertinimo bei palaikyti ir drąsinti vieni kitus, sveikai konkuruoti ir stebėti vienas kito progresą. Ne veltui sportas grupėse ir bendruomenėse pastaraisiais metais sparčiai populiarėja visame pasaulyje – daugėjant sėdimą darbą dirbančių bei pasyvių ir antsvorio turinčių žmonių, tokie susibūrimai tampa svarbiu įkvėpimo šaltiniu keisti gyvenimo būdą.

Daugelis sunkių dalykų tampa lengvesni, kai esi ne vienas. Tapkite vienas kitam papildoma motyvacija ir pradėkite bendrą kelionę sveikesnio bei energingesnio gyvenimo link!

FitClub 24/7 – modernus, jaukus ir energingas sporto ir sveikatingumo centras. Čia rasite platų asortimentą žymiausių pasaulyje gamintojų treniruoklių, patogų treniruoklių išdėstymą ir erdvių paskirstymą. O jėgas atgausite saunoje ir sportinių kokteilių bare.

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS