Visos naujienos

5 patarimai kaip efektyviai pasiruošti vasaros sezonui

Jau skaičiuojame paskutinius mėnesius iki ilgai lauktos išsvajotos vasaros! Net neabejojame, kad  daugelis jau pradėjote intensyviau ruoštis vasaros sezonui ir fiziškai, ir psichologiškai. Na, o jeigu savo kūno ir organizmo paruošimo vasaros sezonui dar nepradėjai – dalinamės su tavimi keletu patarimų, kurie padės tau vasarą pasitikti sveikesniame ir laimingesniame kūne!

1. Sportas – sveikata

Jeigu nori padailinti savo kūno formas bei pasitikti vasarą savo svajonių kūne – nuolatinis judėjimas, reguliarios treniruotės yra būtinos. Orams šylant, rekomenduojame ne tik sportuoti sporto salėje, bet ir kartais išeiti pasivaikščioti, važinėti dviračiu ar užsiimti panašia veikla gryname ore. Jeigu iki šiol visą laiką skirdavai sportui treniruočių salėje ir nori kažko naujo – siūlome išbandyti šį tą naujo – perkelk dalį treniruotės į lauką! Pavyzdžiui, gali kardio dalį atlikti lauke, o tolimesnei treniruotei grįžti į sporto salę. Taip ta pati aplinka mažiau pabos, neprarasi motyvacijos, o sportas taps tikru malonumu.  

2. Sveikesnė sezoninė mityba

Viena svarbių sveikos mitybos taisyklių – vanduo. Kuo šiltesni orai, tuo daugiau vandens reikalauja mūsų organizmas, tad nepamiršk sportuojant apsirūpinti vandens atsargomis. Taip pat nepamiršk sezoninių mitybos akcentų – šviežių pavasarinių daržovių, vaisių, uogų. Ridikėliai, avokadai, citrinos, šparagai, žirniai ir kiti sezoniniai produktai padės ne tik sveikiau maitintis ir įgauti daugiau energijos, bet ir išsivalyti (angl. clean) savo organizmą.

3. Išbandyk kažką naujo

Jeigu nori daugiau iššūkių ar atnaujinti savo kasdienę sporto ir mitybos rutiną – pavasaris tinkamas metas įgauti naujos energijos prieš vasarą ir išbandyti šį tą naujo! Jeigu iki šiol sportavai savo malonumui, galbūt verta pradėti sekti savo progresą? Jeigu iki šiol baiminaisi išbandyti savo jėgas – galbūt verta pradėti ruoštis pusmaratoniui arba maratonui? Išsikelk sau naujus iššūkius, susikoncentruok į tikslą ir pirmyn!

4. Skirk dėmesio psichologiniam pasiruošimui

Per didelį įvairios aktyvios veiklos krūvį, nepamiršk ir psichologinio pasiruošimo. Atmink – visos nesėkmės įveikiamos, tereikia nepasiduoti. Skirk laiko meditacijai, atrask tai, kas tave atpalaiduoja ir įkvepia tau naujos energijos, naujų minčių. Tai itin svarbu, jei nori išlaikyti nuolatinę motyvaciją, sveiką organizmą bei neblėstančią energiją.

5. Nepersistenk

Net jeigu ir mėgsti labai intensyvias treniruotes, itin griežtas dietas – rekomenduojame nepersistengti. Net ir patiems stipriausiems reikia poilsio bei kartais save palepinti. Atmink, kokybiškam sportui labai svarbus kokybiškas poilsis. Lygiai taip pat ir kokybiškai dietai reikalingas tam tikras visų maistingųjų medžiagų kiekis, ne tik vitaminai. Stenkis atrasti balansą tarp intensyvios kasdienės rutinos ir taip reikalingo kiekvienam organizmui poilsio.

Pavasaris – puikus metas naujiems iššūkiams, naujų įpročių formavimui, svajonių kūno susikūrimui. Ko gero, svarbiausia, nepersistengti – visuomet atrask laiko ne tik sportui, sveikai mitybai ar kitai aktyviai veiklai, bet ir kokybiškam poilsiui. Kai atrasi balansą tarp šių dalykų – galėsi džiaugtis gerais rezultatais ir neblėstančia motyvacija.

Pradėkime ruoštis vasarai kartu – susitikime FitClub sporto klubuose Kaune adresu Šiaurės pr. 8D  arba FitClub 24/7 adresu Taikos pr. V. Krėvės pr. 57!

Dar nesi sporto klubo narys(-ė)? Įsigyk narystę pagal savo poreikius čia. Iki susitikimo! 

 

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS