Visos naujienos

Kaip sportas veikia organizmą, nuotaiką, imunitetą?

Sportas: vaistas nuo fizinių ir emocinių problemų

Visi žinome, kad fizinis aktyvumas daro didelę įtaką žmogaus sveikatai ir gerovei. Sportas, ypač šiandienos perspektyvoje, vaidina svarbų vaidmenį mūsų savijautoje, kadangi dauguma dirbame sėdimą darbą, esame įpratę prie patogių, bet kūnui nenaudingų, pozicijų bei nerandame laiko kasdieniniams pratimams ir mankštoms, o to labai reikėtų! Norime paskatinti ir priminti rūpintis savo sveikata bei sportuoti, nes sportas yra ne tik gražus kūnas!

Sveikata

Reguliarus sportas padeda stiprinti širdies ir kraujagyslių veiklą, gerina kraujotaką ir prisideda prie kraujo spaudimo kontroliavimo. Aktyvi veikla padeda išlaikyti sveiką svorį, prisideda prie greitesnės medžiagų apykaitos ir padeda užkirsti kelią lėtinėms ligoms. Sportuojant jūsų imuninė sistema tampa atsparesnė ir stipresnė, o organizmui tampa lengviau kovoti su ligomis. Sportuojant, žiemą mažiau sirgsite ir ištisai nevaikščiosite su varvančia nosimi!

Fizinė ištvermė ir jėga

Sportuojant, raumenys tampa stipresni ir ištvermingesni. Tai padeda išvengti susižalojimų ir pagerina bendrą fizinę būklę bei judesių kokybę ir kontrolę. Ilgainiui ne taip greitai pavargstama, galite vis daugiau nueiti, toliau nubėgti ir jaustis mažiau nusilpę. Taip pat susireguliuoja kvėpavimas, geriau pažįstate savo kūną. Garantuojame, kad į penktą aukštą be problemų užšuoliuosite, jeigu reguliariai sportuosite!

Emocinė gerovė

Fizinis aktyvumas skatina endorfinų (LAIMĖS hormonų) gamybą organizme, todėl reguliariai sportuojant jausitės laimingesni, gali sumažėti polinkis į stresą ir depresiją. Sportas taip pat pagerina miego kokybę, mažina nerimą bei padeda rūpintis jūsų psichologine gerove! Jeigu jaučiate įtampą darbe ar šeimoje, tai puikus variantas išsikrovimui. Po sporto galva pasidaro tarsi blaivesnė, viskas prašviesėja ir problemos tampa nebe tokios ir didelės!

Socialiniai ryšiai

Sportas skatina socialinių ryšių kūrimąsi ir bendruomeniškumo jausmo puoselėjimą. Lankant sporto klubą ar grupines treniruotes galima susipažinti su bendraminčiais, siekti bendrų tikslų ir bendrauti. Taip didinama motyvacija, atsiranda didesnis noras sportuoti, kylant nuovargiui nepasiduoti ir toliau judėti į priekį! Juk nepaliksite bičiulio vieno sporto salėje, tiesa?

Labai svarbu, kad fizinis aktyvumas būtų derinamas su sveiku gyvenimo būdu ir tinkama mityba. Pradedantiesiems rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistais, treneriais ir tik tuomet imtis intensyvesnių treniruočių. Kitu atveju greitai nusivilsite ir nurašysite sportą kaip didžiausią priešą.

Sportas padeda stiprinti organizmą, gerinti nuotaiką, didinti imunitetą ir užtikrinti sveiką bei aktyvų gyvenimo būdą. Pasirūpinkite ne tik savo sveikata, bet ir sustiprinkite psichologinę bei emocinę savo būseną. Ateikite į FitClub, pradėkite kurti sveikus gyvenimo įpročius, o mes padėsime jums tobulėti!

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS